imieniny: Amandy, Jana, Juliana
  mapa serwisu       dodaj do ulubionych       poleć stronę
Tu jesteś:  Strona główna       Zapraszamy na Poniedziałek z Kobietami dla Kobiet
Zapraszamy na Poniedziałek z Kobietami dla Kobiet

Zapraszamy na Poniedziałek
z Kobietami dla Kobiet


Zgodnie z tradycją z okazji obchodzonego święta Dnia Kobiet, jak co rok zapraszamy na specjalne spotkanie dla pełnoletnich pań, odbywające się pod nazwą „Poniedziałek z kobietami dla kobiet”.
W programie:

-  Warsztat psychologiczny "Być kobietą odnieść sukces pomimo wszystko" poprowadzi Izabela Szynicka z  Fundacji Pomimo Wszystko z Grudziądza.
- Porady, wskazówki i dobre rady stylistki ubiorów Beaty Kloc z Grudziądz
- Porady i wskazówki dietetyczki   Małgorzaty Wojdyło - Slim Line - doradztwo żywieniowe, odnośnie żywności i żywienia.
- Kosmetyczki z salon kosmetycznego Lejdis Małgorzaty Narloch ze Świecia nie tylko udzielą cennych rad ale również będą wykonywać podstawowe zabiegi pielęgnacyjne i upiększające.
- Fryzjerzy z Salon Fryzjerski "Emilia" udzielą cennych wskazówek na temat pielęgnacji włosów i trendów wśród fryzur, a także zaprezentują je przykładzie uczestniczek.
- Członkinie Stowarzyszenie Kobiet "Amazonki" Ziemi Świeckiej powiedzą kilka słów o zdrowiu, a przede wszystkim o profilaktyce i samobadaniu piersi, na specjalnym fantomie będzie można poćwiczyć wyczuwanie  niepokojących zmian.
- Dla przyjemności kram z biżuteria Biż-Art
- Dla kobiecej atmosfery będzie można zakupić ciasta, lody i napoje.
- Wśród uczestniczek rozlosowujemy vochery, między innymi na basen w Świeciu, na aquadance ma świeckim basenie, na zajęcia Fit and Jump w Świecie, oraz do Spa w Hanza Pałacu w Rulewie, będą też upominki i niespodzianki, a przede wszystkim okazja do wyjścia z domu, świętowania, spotkania się z koleżankami.

Uwaga: wstęp wolny ale obowiązują zapisy i rezerwacja stolików, więcej informacji na stronie Facebook/GokJeżewo, zgłoszenia we wiadomościach prywatnych i telefonicznie 728 622 980.
Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury, P. W. Ikar.
  poleć drukuj
       wpisz wyraz lub frazę:
Pomoc w Zarządzaniu Mikro Firmą
Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej
Gminny System Odbioru Odpadów Komunalnych
System Informacji Przestrzennej
Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina
Projekt i wykonanie: Logonet 2009