imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta
  mapa serwisu       dodaj do ulubionych       poleć stronę
Tu jesteś:  Strona główna       Gmina Jeżewo też pomogła poszkodowanym w nawałnicy
Gmina Jeżewo też pomogła poszkodowanym w nawałnicy

Gmina Jeżewo też pomogła poszkodowanym w nawałnicy
Urząd Gminy w Jeżewie wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jeżewie w odpowiedzi na apel wystosowany przez gminę Gostycyn i Czersk, które ucierpiały w wyniku nawałnicy, przeprowadzili akcję pomocy dla poszkodowanych.
Jeżewianie w odpowiedzi na wystosowany apel, do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, przynosili materiały budowlane i porządkowe, środki czystości, kołdry, koce, a także artykuły żywnościowe. Inicjatywą wykazała się Sylwia Kaczmarek, sołtys wsi Pięćmorgi, która na terenie swojego sołectwa wśród mieszkańców i letników przeprowadziła zbiórkę pieniędzy. Uzbierało się 850 zł za które zostały  zakupione niezbędne artykuły. Wszystko to, co w sumie udało się uzbierać,
strażacy z OSP Czersk Świecki we wtorek zawieźli do GOPS w Gostycynie. Na miejsce pojechała również Małgorzata Skiba, kierownik tutejszego GOPS oraz Jerzy Lemańczyk, sekretarz gminy.

Władze gminy wraz z radą gminy Jeżewo podjęły również decyzję o przekazaniu po 10  tys. zł na rzecz poszkodowanych mieszkańców z gmin Gostycyn i Czersk.
  poleć drukuj
       wpisz wyraz lub frazę:
Pomoc w Zarządzaniu Mikro Firmą
Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej
Gminny System Odbioru Odpadów Komunalnych
Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina
System Informacji Przestrzennej
Projekt i wykonanie: Logonet 2009