imieniny: Anity, Elizy, Mirona
  mapa serwisu       dodaj do ulubionych       poleć stronę
Tu jesteś:  Strona główna       Uniwersytet Trzeciego Wieku w gminie Jeżewo zainaugurowany
Uniwersytet Trzeciego Wieku w gminie Jeżewo zainaugurowany
Uniwersytet Trzeciego Wieku w gminie Jeżewo zainaugurowany


W sali Domu Kultury w Jeżewie uroczyście została zainaugurowana działalność Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki – Filia Jeżewo.

        

Potwierdził to akt nadania podpisany przez: Franciszka Koszowskiego, starostę powiatu świeckiego, Dariusza Zagrabskiego, obecnego wójta gminy, Jerzego Lemańczyka, sekretarza gminy oraz Cezarego Kościelaka, dziekana Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSG. Każdy z wyżej wymienionych skierował kilka słów do słuchaczy życząc im samych piątek w indeksach i wielu pozytywnych doznań.Po wystąpieniach wszyscy studenci zostali poproszeni o powstanie i złożenie uroczystego ślubowania, a następnie wysłuchanie hymnu Gaudeamus. Zostały wręczone im również indeksy, do których po każdym wykładzie będzie wpisywane zaliczenie przedmiotu. Zakończeniem części oficjalniej była wspólna fotografia. Po przerwie pierwszy, inauguracyjny wykład na temat zanieczyszczenia powietrza i wpływu tego na zdrowie człowieka wygłosił docent WSG dr inż prof. Cezary Kościelak.
Do Fili Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gminie Jeżewo zapisało się ponad czterdziestu słuchaczy. To pięćdziesiąta filia UTW Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Są one zlokalizowane w czterech województwach i w sumie gromadzą cztery i pół tysiąca słuchaczy. Partnerem i inicjatorem Filii UTW w Jeżewie jest tutejszy Gminny Ośrodek Kultury.

  poleć drukuj
       wpisz wyraz lub frazę:
Pomoc w Zarządzaniu Mikro Firmą
Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej
Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina
System Informacji Przestrzennej
Gminny System Odbioru Odpadów Komunalnych
Projekt i wykonanie: Logonet 2009