imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
  mapa serwisu       dodaj do ulubionych       poleć stronę
Tu jesteś:  Strona główna       Projekt Umiem pływać w Gminie Jeżewo
Projekt Umiem pływać w Gminie Jeżewo

     Od początku marca do końca maja uczniowie klas III wezmą udział w projekcie Ministerstwa Sportu i Turystyki „Umiem pływać” w którym pod czujnym okiem instruktorów pobiorą 20 lekcji pływania

     W roku 2019 gmina otrzymała zgodę na realizację programu dla 4 grup.  W turze wiosennej w programie uczestniczą: Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka  w Krąplewicach,  Jeżewie  i Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Laskowicach. Program „Umiem pływać”  skierowany jest do uczniów klas I – III. Wiosenna edycja realizowana jest w szkołach od 04.03.2019 r. do 27.05.2019 r. i uczestniczy w niej 45 uczniów. Dzieci podzielone są na trzy grupy, każdy uczeń  pobiera 20 lekcji pływania pod czujnym okiem instruktorów pływania. W turze jesiennej uczestniczyć  będzie 15 uczniów.

   Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Ministerstwo Sportu i Turystyki przy współudziale Kujawsko - Pomorskiego Związku Pływackiego oraz Gminy Jeżewo. Projekt zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu „nauki pływania”.

 

  poleć drukuj
       wpisz wyraz lub frazę:
Pomoc w Zarządzaniu Mikro Firmą
Gminny System Odbioru Odpadów Komunalnych
Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina
Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej
System Informacji Przestrzennej
Projekt i wykonanie: Logonet 2009