imieniny: Aleksandryny, J�zefa, Nicety
  mapa serwisu       dodaj do ulubionych       poleć stronę
Tu jesteś:  Strona główna       W urzędzie zapłacisz kartą
W urzędzie zapłacisz kartą

Od dziś za wszystkie transakcje dokonywane w kasie Urzędu Gminy w Jeżewie można płacić kartą. Zainstalowany został terminal dzięki którym można bezgotówkowo dokonywać opłat urzędowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych mieszkańców w Urzędzie Gminy w Jeżewie wprowadzono płatność kartą. Zainstalowanie terminala było możliwe dzięki porozumieniu z Krajową Izba Rozliczeniową. Za pomocą kart płatniczych VISA, MasterCard, płatności mobilnych BLIK oraz w formie zbliżeniowej dokonywać będzie można płatności za wszystkie opłaty. Jednym z pierwszych mieszkańców, którzy skorzystali z tej opcji był Pan Andrzej Makowski – mieszkaniec Sołectwa Ciemniki.

Co ważne, Nasi mieszkańcy nie będą ponosili kosztów związanych z prowizją za dokonanie zapłaty kartą. Również Gmina nie będzie obarczona kosztami takiej prowizji. Gwarantuje to wszystko umowa z Krajową Izbą Rozliczeniową, która wspólnie z Ministerstwem Rozwoju realizuje od zeszłego roku program upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej.

Wkrótce będzie można zapłacić telefonem przy użyciu aplikacji „WebPOS Paybynet” w Urzędzie Stanu Cywilnego.


  poleć drukuj
       wpisz wyraz lub frazę:
Pomoc w Zarządzaniu Mikro Firmą
Gminny System Odbioru Odpadów Komunalnych
Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej
Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina
System Informacji Przestrzennej
Projekt i wykonanie: Logonet 2009